Yoga ile Kadın Doğası ve Yaratıcılık

Açılış ve 8 mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği

Tesimizin 2019 sezonuna merhaba dediği 8 mart Dünya kadınlar gününde Semra Engin ve Estel Bensinyor ile düzenlediğimiz 3 günlük etkinliğimizde , yaşantınıza daha fazla ışık ve cesaret getirecek olan, yaratıcı dişi enerjinizi, kadınlara özel öğretiler ve yoga eşliğinde hatırlamak ister misiniz ? Daha fazla bilgi ve program için tıklayın

Mutfak Atölyeleri

Gastronomik deneyimler

Beliri dönemlerde organize edeceğimiz yemek pişirme atölyeleri ile vegan mutfağı konusunda bilgi sahibi olup pratiklerinizi geliştirebilirisiniz. Sadece pişirme konusunda değil doğru beslenme ve  besin değerleri konusunda da bilgilerinizi tazelemek fırsatı yakalayacaksınız. Atölyelerimizin tarihleri belirlendikçe web sayfamızdan yada sosyal medyadan  sizlere ilan edeceğiz.

Yoga ve Fitness

Dingin bir ruh ve sağlıklı bir beden için

Tesisimizde bulunan yoga/ fitness eğitmenimizin günlük olarak uyguladığı seanslara katılıp tatilinizi daha zinde ve canlı geçirebilirsiniz. Haftalık program programlarımız da bulunan yoga, nefes alıştırmaları, sabah yürüyüş ve koşuları ile Aquafit, Circle Gym, kardiyo çalışmaları gibi  aktiviteler arasından size uygun  olanlar arasından tercihinizi yapabilirisiniz. Tesisimizdeki konaklamanız sırasında geçerli olan aktivite planı size sunulacaktır.