5 element ile ruh ve beden dengesi

Wu Xing ( 5 element ) temelli beden ve ruh dengesi çalışması içeren bir haftalık temalı bir program. Hafta Thai Chi ve QiGong çalışmalarının yanında vücudu da aktive eden sabah antremanları içeriği ile beraber ruh dinginliğine ulaşmak için meditasyon ve sanat çalışmaları da sunmaktadır.

 

 

Mutfak Atölyeleri

Gastronomik deneyimler

Beliri dönemlerde organize edeceğimiz yemek pişirme atölyeleri ile vegan mutfağı konusunda bilgi sahibi olup pratiklerinizi geliştirebilirisiniz. Sadece pişirme konusunda değil doğru beslenme ve  besin değerleri konusunda da bilgilerinizi tazelemek fırsatı yakalayacaksınız. Atölyelerimizin tarihleri belirlendikçe web sayfamızdan yada sosyal medyadan  sizlere ilan edeceğiz.

Yoga ve Fitness

Dingin bir ruh ve sağlıklı bir beden için

Tesisimizde bulunan yoga/ fitness eğitmenimizin günlük olarak uyguladığı seanslara katılıp tatilinizi daha zinde ve canlı geçirebilirsiniz. Haftalık program programlarımız da bulunan yoga, nefes alıştırmaları, sabah yürüyüş ve koşuları ile Aquafit, Circle Gym, kardiyo çalışmaları gibi  aktiviteler arasından size uygun  olanlar arasından tercihinizi yapabilirisiniz. Tesisimizdeki konaklamanız sırasında geçerli olan aktivite planı size sunulacaktır.