Tesisimizde yarım pansiyon uygulanmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri büfe formatında zengin çeşitler ile sunulmakta olup buna ilave olarak su ve günün bitki çayı da konsept dahilinde ücretsizdir. Mutfağımızın temeli tamamen bitkisel bazlı olup Akdeniz ve Ege mutfağının lezzetlerini modern mutfak dokunuşları ile harmanlayan bir anlayışta hazırlanmaktadır.Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan  büfemizde sadece açlığınızı yatıştırmakla kalmayıp dengeli ve  besleyici gıdalar ile vücudunuz için gereken besin değerlerini alacaksınız.

Sabah 07:30-10:00 Arası sunulan kahvaltı büfemizde ağırlıklı olarak kendi bahçe ve bostanımızda yetiştirdiğimiz meyve sebzeler, bitkisel sütler, kahvaltılık sürmelikler, börek ve unlu mamul çeşitleri, bitkisel yoğurt, reçeller, Kombucha çayı ve taze sıkılmış meyve suları /smoothiler ( ücretli) gibi Akdeniz’e özgü sıcak ve soğuk kahvaltılıklar yer almaktadır.

Akşam yemeği büfemiz saat 19-21.30 arası hizmette hizmet vermekte olup yine kendi ağırlıklı olarak kendi yetiştirdiğimiz sebzelerden oluşturulmuştur. Geniş bir salata büfesine ilaveten,   başlangıçlar, zeytinyağlılar, ara sıcaklar ve ana yemeklerden zengin seçenekler sunan mutfağımızda her zaman mevsim meyveleri ve tatlı seçeneklerini bulabilirsiniz. Akşam yemekleri için özenle seçilmiş şarap kavı ve bira çeşitleri ile diğer tüm alkollü ve alkolsüz içecekler konsept haricinde ücretli olarak sunulmaktadır.