Çift Kişilik Oda

Konforlu ve ekonomik tercih
3 Yetişkin 1 çift kişilik yada 2 tek kişilik 22 m2

Çift kişilik odalarımız  dört bloktan oluşan iki katlı ahşap  binalarımızın üst  katlarında  yer alır.  Çift kişilik  odalarımızın standard odalarında en fazla 2 yetişkin ve standart köşe odalarında  3 yetişkin konaklama imkanı bulunmaktadır. Odalarımızda  Duş & WC , Bireysel Klima, Saç kurutma makinesi, kasa , Şampuan ve duş kremi, Banyo havlusu , Makyaj masası, Kettle standard donanım ve servistir.

Galeri

Çift Kişilik Bahçe Odası

Size özel terasın keyfini çıkarın
3 Yetişkin 1 çift kişilik yada 2 tek kişilik 22 m2

Çift kişilik bahçe odalarımız  dört bloktan oluşan iki katlı ahşap  binalarımızın alt  katlarında kendine ait terasları ile yer alır.  Çift kişilik bahçe odalarımızın standart odalarında en fazla 2 yetişkin köşe odalarında  3 yetişkin konaklama imkanı bulunmaktadır. Odalarımızda  Duş & WC , Bireysel Klima, Saç kurutma makinesi, kasa , Şampuan ve duş kremi, Banyo havlusu , Makyaj masası, Kettle standard donanım ve servistir. Ayrıca teraslarda oturma grubu bulunmaktadır.

Galeri

Aile Odası

Kalabalık aileler için ideal
4 yetişkin + çocuk 1 çift kişilik + 2 Tek Kişilik ( Ranza) 33 m2

Aile odalarımız  toplam 10 adet olup 7 tanesi bahçe katında 3 tanesi ise üst katta yer almaktadır.  Aile odalarımız bir adet çift kişilik ve 1 adet ranza ile toplamda 4 yetişkin konaklama imkanı sağlamaktadır. Odalarımızda  Duş & WC , Bireysel Klima, Buzdolabı , Saç kurutma makinesi, kasa , Şampuan ve duş kremi, Banyo havlusu , Makyaj masası, Kettle standard donanım ve servistir. Teraslı odalarda oturma grubu yada masa sandalye yer almaktadır.

Galeri